Op. Dr. Ömer Buhşem | Estetik, Plastik ve rekonstrüktif Cerrahi

Radyofrekans ile Yüz Gençleştirme

YÜZ TEDAVİLERİ


Radyofrekans ile Yüz Gençleştirme

Radyofrekans diyatermi odaklı radyofrekans, diyatermikontraksiyon (yüz kaslarının toparlanması) ve ultrason teknolojisinin bir arada kullanıldığı bir anti aging sistemidir.

Yüzün ve alt yüzün; sarkma, gevşeme ve kırışıklık problemlerini çözmede oldukça yardımcı ve iyileştirici bir metottur.

Bugüne kadar kullanılan ve kullanıcılardan geçer not almış uygulamaların etkinliğini artıran ve konforunu yükseltmeyi hedefleyen bir dizi yenilikler içerir. Bunların başında yüz kaslarının titreşim teknolojisi ile uyarılarak cilt toparlanmasının sağlanması gelir. Sistemin bir diğer artısı; anti aging uygulama öncesi tavsiye edilen cilt temizliğini kendi bünyesinde, başlangıç aşaması olarak gerçekleştirmesidir.

Radyofrekans ile Yüz Gençleştirme

Cilt Yenilemeye Yardımcı Uygulamalar

 

Ultrasonik Temizleme (Su peelingi)

Brera, Yüksek frekanslı ultrason dalgaları ile cilt yüzeyindeki ölü tabakanın su yardımıyla (suyun gücü ile) temizlenmesi, bu derinlemesine yapılan temizlik sonraki aşamalar için bir hazırlık niteliğindedir. Aynı zamanda cilt bakımında kullanılan hücre yenileyici, akne oluşumunu azaltıcı vb. içeriklerin, ultrason yardımı ile cilt altı dokularına iletilmesini sağlar.

 

Diyatermi Odaklı RF (Yüz germe)

Cilt yüzeyinde ısı yaratmadan çalışır. Yüksek yoğunluklu, odaklı radyofrekans enerjisi ile cildin nem ve esnekliğini sağlayan kolajenlerin üretimini artırır, yılların etkisi ile deforme olan yüz ovalini yeniden şekillendirir. Bu şekillenme uygun hasta profillerinde, ilk seansta bile gözle görülebilir.

 

Diyatermi Kontraksiyon (Yüz kaslarının toparlanması)

RF teknolojisi ile yüz ve vücut bölgesi kaslarında titreşimli bir uyarı sağlayarak kas boyunu kısaltır. Böylece yaşlanmayla birlikte gevşeyen, sarkan ve incelen kas yapısının toparlanmasına yardımcı olur.

 

İğneli Radyofrekans

Medikal estetik ve kozmetik alanında uzun süredir kullanılan iğneli RF ve altın iğne teknolojilerinden farklı olarak Brera tarafından geliştirilen taç şeklindeki iğneleme sistemi sayesinde daha az ağrı ile daha etkin tedavi sağlanabilmektedir. Bu teknoloji ile ince kırışıklıkların tedavisi, dudak üstü sigara izi tedavisi, göz çevresi kaz ayakları tedavisi, leke ve sivilce izi tedavisi çok daha konforlu şekilde sağlanmaktadır.


İletişim Bilgileri

Adres

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı
(Tuna Caddesi girişi)
Anı Sitesi A Blok Kat 5 Daire 10
Nilüfer BURSA

Bir "TIK" Yakındayız

Doktor Takvimi

Ömer Buhşem - DoktorTakvimi.com

Please publish modules in offcanvas position.